Kategorie: výsledky/results 2004

CZECH SPRINT CHAMPIONSHIP & WHIPPET SUPERTROPHY

výsledky

Rekordně rychlé , vyrovnané finále se odehrálo v kategorii greyhoundů fen. Skvěle odstartovala Heartland Frozen , která pak těsně bojovala o vedení s Florida Polly. V druhé polovině dostihu se na vedoucí duo dotáhla Lagavulin a v cílové rovině se souboj o vítězství rozrostl na trojici fen. Vítězství uhájila o půl délky Florida Polly před Lagavulin, třetí o ¾ délky doběhla Heartland Frozen.

Greyhoundi psi  předvedli také nádherný souboj o vítězství. Po startu se dostal rychle do vedení Greygo Asumi , na kterého se ovšem rychle dotáhnul Autumn Tango Elsandy. Oba dva pak běželi až do cíle hlava-hlava. Asumi byl na cílové čáře o hlavu dříve a získal tak titul ze sprintérské trati. Pro třetí místo si doběhl Axel Tango Elsandy.
 
 
V dostihu whippetů veteránů měla nejlepší začátek Calgary Supersonic. Poté vedení převzala Arva Inventum, tu však na cílové rovině předčila o čtvrt délky silně finišující Anda Vanda Inventum.
 
Consolation whippetů psů  vyhrál o půl délky po velkém boji Aaron Black Arrows .
 
Mezi whippetkami tentokrát hned od startu ulétla soupeřkám Ioupi Supersonic a jistě vyhrála. Far Star Horská hvězda se postupně dotahovala na vedoucí fenu a nakonec obsadila jistě druhou pozici .  Ostatní pole si několikrát vyměnilo pořadí a pro třetí příčku v cíli si  doběhla Dévaj Nivó.
 
U whippetů psů šli hned po startu do vedení Husky Supersonic a Handy Supersonic. Další čtveřice s malým odstupem pak velmi těsně bojovala o další pozice. Handy Supersonic nakonec v druhé polovině dostihu jasně dominoval a jako první pes se výsledným časem 23.98 dostal pod hranici 24s. Husky uhájil druhou pozici před dobře finišujícím Ironheart of Champs Runners.
 
 
 
Dalším dostihem bude již pátý ročník Českého Derby , kde se na startu objeví, kromě naší špičky i řada skvělých psů z jiných zemí.

Menu

Nejnovější příspěvky

Juvenile Championship-Speed Star-Supersonic Trophy-Nutriscience&Vetsearch Trophy - 05/11/2022

Puppy Derby - Diabolical Cup - Select Stakes - Speed Star - Whippet Derby - 22/10/2022

European Derby Finals - 02/10/2022

European Derby semifinals - 30/09/2022

Czech Championship - Terezas Nikita open - EU Derby Trial Stakes - 17/09/2022