Kategorie: výsledky / results 2011

SPRING TROPHY - Rábapatona 23.4.2011

výsledky / results

V April Sprintu greyhoundů se celé pole dlouho drželo v kontaktu , ale  v závěru dostihu se souboj o prvenství zúžil na dva psy . Ostřílený veterán Roeview Josh  nakonec porazil debutanta  Z Eagle King Cobra o krátkou hlavu ( 17.66).

V první polovině dostihu whipetů veteránů se vystřídaly v čele  Jorgia ze Spingbart Gou a Old Roads Carmen. V cílové rovince pak nakonec Dauphin Globe Glass předčil o půl délky Dr. Doolittle Globe Glass a vyhrál (19.53).

V open sprintu Spring Trophy psi běželi celou rovinu prakticky v jedné linii , před zatáčkami Primo Gee a Hugocinate  „odstranili" z dostihu zvenku běžící Foulksrath Lass a zároveň si vedení zajistil favorit Perfect Runner Maximus. Ten v dostihu vyhrál (17.27) , o dvě délky před Heartland Action a tři čtvrtě délky zpět pak zůstal švýcarský Questhouse Tobey.

V April Cupu whippetů  prakticky celou distanci všichni bojovali o první pozici , v cílové rovině si ji těsně držel Moonman Supersonic , avšak nejlepší závěr měla Annabelle z Osirisova domu a v dostihu o půl délky vyhrála ( 19.62).

Ve Spring Trophy whippetů na 280m se v  polovině startovní roviny postupně od soupeřů odpoutal Pascha Supersonic a dostih s mnoha délkovým náskokem vyhrál (18.83). O další pozice se sváděl velice vyrovnaný souboj . Cíl protnula jako druhá Boogaboo of Carinae .

Ve Spring Trophy open na klasické distanci „lítal" ve startovní rovině Heartland Voodoo mezi vedle běžícími fenami Armayle May a Westmead Dolly jako pingpongový míček , aby pak v zatáčce upadl pod nohy zvenku běžící Dolly . Dostih se tedy od prví zatáčky zúžil na trio startující z boxů 1-3. Tito pak předvedli velice vyrovnaný běh a těsné vítězství o krátkou hlavu uhájil Dopping James Bond před silně finišujícím Fool Fighter Jumping Jet (30.05).

Zřejmě nejhezčí dostih dne  se odehrál mezi účastníky April Cupu greyhoundů na 492m. Perfektní break a early pace měl Talisker Skye a dlouho v dostihu vedl. Od třetí zatáčky se postupně přetahovali o vedení Kengyelfuto Sissi a Doping Bonnie a nakonec i Z Eagle Joana. Cílová kamera určila jako vítězku Dopping Bonnie ( 30.63) o krátkou hlavu před Sissi a Joanou.

Se Spring Trophy whippetů na 350m vlétl do dostihu po svém Orlando Supersonic a soupeřům pak nedal šanci. Zvítězil o pět délek (22.19) , před Oxanou Supersonic a třetím Magmatic Ocean.

Festival nádherných soubojů , které rozhodla až cílová kamera pokračoval ve Spring Puppy Stake. Mladí psi si nedarovali ani kousek prostoru , až do posledních metrů . Gacsaj Pesta Magic Day si doběhla pro vítězství a dobře finišující  Z Eagle Tessa a Moonlight Hunter Tiger Bread se podělily o další pozice v dostihu.